= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ

Внесення прапора. Честь внести державний прапор України надана учню 3 курсу Данилюку Миколі
Виступає начальник відділу у правах дітей Коломийської міської ради Івахнюк Ігор Васильович
Освячення студентів в щасливу дорогу до країни Знань.
Побажання та настанови директора училища П.І. Бирчака
Виступ першокурсниці, молодої співачки Каріни Маргарян
Виступ художнього самодіяльного колективу ВПУ 14 Гомін Карпат
   1 вересня 2011 року. В училищі проведено урочисту лінійку присвячену ДНЮ ЗНАНЬ. Розпочався новий 2011-2012 навчальний рік. Перше вересня — це свято, з якого починається дорога в майбутнє, пізнання нового та невідомого. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх Вчителів, їх неоціненну роботу розуму і серця.


   Як завжди, Коломийське ВПУ 14 вступає у новий навчальний рік упевнено та із неабиякими успіхами. Училище готове до наполегливої праці в навчанні, яка підтримуватиме високий рівень наукового та педагогічного потенціалу одного з класичних училищ України, знаного на Прикарпатті.

   Розпочали лінійку о 9 годині з традиційного внесення прапора. Прапор внесли кращі учні училища. З словами привітань до учнів, викладачів, батьків звернулися директор училища Бирчак П.І., заступник по виховній роботі Волошенюк В.Ю, учні та викладачі.

   Були нагороджені за успіхи в навчанні та перемоги у учнівських змаганнях, конкурсах та олімпіадах ряд учнів училища. На закінчення лінійки було дано концерт силами училища.    Перший дзвінок нового навчального року покликав учнів на перший урок "Україна - наш спільний дім"

Copyright 2011 - 2012 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"