= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

Вчителыв училища вітає свмодіяльний музичний колектив Гомін Карпат.
Привітання від директора ВПУ 14 Бирчака П.І.
Адміністрація училища вручає грамоту від управління ОДА вчителю фізичного виховання Данилюку В.Й.
Викладачам присвячують свій виступ ансабль хлопців ВПУ 14.
Випускники училища Жупник Юрій та Яблонь Олесь, прийшли на святкування, щоб привітати своїх викладачів піснею.
Ансамбль дівчат зачарував своїм мелодійним дарунком
Випускниця Бурак Ірина, не тільки вчиться на відмінно, а й має прекрасний голос, який здивував присутніх
Випускниця Надія Граб здобула в училищі не тільки свою професію, а й стала неодноразовим переможцем обласних конкурсів художньої самодіяльності.
Боднаренко Є.В. коломийський композитор і працівник ВПУ 14. Його вихованці, піднесли чарівний музичний дарунок викладачам
   «Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »- інформує єдиний веб-портал органів виконавчої влади України.
   В цей день, в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців святкували своє професійне свято, День вчителя.


   Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.


   В 2011 році Український День вчителя припав на 2 жовтня. З цієї нагоди в училищі проводився святковий концерт. Крім концертної програми з вітаннями до колег звернувся директор училища П.І. Бирчак. Він вручив грамоту від управління ОДА Данилюку В.Й. за зайняте 1 місце в обласному чемпіонаті з футболу.


Також подяками і грамотами, були нагороджені ряд викладачів, які своєю натхненною працею дали "путівки в життя" не одному поколінню учнів. По закінченні завдяки зусиллям учнів та художніх керівників Тинкалюк З.Д., 0Боднаренко Є.В. було організовано святковий концерт

Copyright 2011 - 2012 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"

.