= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

З 11 по 14 березня 2013 року в училищі проходило святкування


" 199 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка "


    Понеділок 11 березня. Розпочався тиждень в понеділок 11 березня. Цей день в актовому залі училища був проведений конкурс на краще декламування творів Т.Г.Шевченка. Учні прониклися розумінням ідейно – художнього змісту Шевченкових творів, усвідомлення їх багатозначності, краси й поетичної довершеності.

   Учні не тільки продемонстрували навички виразного читання , акторські та ораторські здібності, а й старалися привити присутнім свій естетичний смак, свідому громадянську позицію, розбудити кращі людські якості.

   В цей же день було проведено конкурс на кращий малюнок з Шевченківської тематики. Найкращими роботами було визнано учнів викладача Волошенюк М.М. Вони прийняли участь у обласному конкурсі газет, де зайняли 3 призове місце.

   В бібліотеці училища було проведено літературну годину: «Жіночі долі в творчості Т.Шевченка»
 
     Вівторок 12 березня.
     У вівторок в училищі завжди проводиться лінійка, цього разу вона була повністю присвячена творчості нашого Великого Кобзаря.

     Викладач М.М. Волошенюк ознайомила учнів з творчістю великого поета.
    Були нагороджені учні, які які зайняли призові місця на конкурсі читців і газет. Переможці продекламували вірші Т. Шевченка.

    Бібліотекар Бежук Л.П. спільно з колегами із юнацької бібліотеки- провели літературну подорож: “Тернистими шляхами долі”
 
    Середа 13 березня.
    Викладачі Фесюк Г.А. , Волошенюк М.М., Волошенюк Г.В. в актовому залі училища провели літературно-музичну композицію «Провісник Волі».

    Працівниками бібліотеки училища під керівництвом Бежук Л.П. було проведено викладку літератури «Т.Г. Шевченко вічний як народ»

    На кожному з проведених заходів було наголошено, що через рік будемо святкувати знаменну дату 200 років від дня народження Кобзаря! Учасникам заходу наголошувалось, що до цієї дати слід підготуватись. Читати твори поета, проводити літературно мистецькі заходи присвячені кобзарю, щоб гідно зустріти цю знаменну і урочисту для кожного українця подію.

Copyright 2011 - 2013 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"