= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

З 26 по 30 листопада 2012 року в училищі проходив тиждень професії


"Оператора комп’ютерного набору та обліковця з реєстрації бухгалтерських даних"

Плакати надані учнями
училища на конкурс.

    26 листопада 2012 року. Оргкомітет "Тижня професії "Оператора комп’ютерного набору та обліковця з реєстрації бухгалтерських даних"" у складі викладачів спецпредметів, які входять в методкомісію з даного профілю, організував учнів до проведення цього заходу. Учням було роздано план проведення цього заходу,організовано творчі групи учасників конкурсів, обрано жюрі.
    27 листопада 2012 року. Учні прийняли участь у конкурсі cтінгазет за темою "Моя професія минуле, сьогодні, майбутнє". Одночасно з цим конкурсом проводився конкурс "Фотоколаж".Вся стіна фоє училища зарясніла учнівськими роботами. Цікаві стінгазети, веселі і прикольні фотоколажі збирали коло себе на перервах і після уроків багато учнів і працівників училища (приклади робіт фото зправа).  
     28 листопада 2012 року. Уже після 1 уроку в кожну групу училища та кабінети працівників училища, завітала "Учнівська пошта"з новим спецвипуском газети "ВСЕВІДО ВПУ№14", приуроченої до тижня професії. Газету підготувала творча студія групи 128 (Легкова Т., Костюк Р., Тимків А.). А на великій перерві залунали в коридорах гучні позивні:"РАДІО ВПУ!". Це з спецвипуском вийшла радіогазета, створена творчою студією групи 327 (учнями Зелінським Р. та Клим"юк М.).
     Після уроків в читальному залі училища, для випускних груп, було проведено семінар-тренінг на тему "Написання резюме. Пошук роботи". Тренінг провели викладачі спецпредметів та психолог училища.
     29 листопада 2012 року. Третій день методичного тижня був присвячений майстер класу. Викладачі спецпредметів проводили відкриті уроки, ділилися своїми інноваційними новинками та підходами, щодо викладення навчального матеріалу. Був проведений урок викладачем Лебединським В.С. з предмету "Економіка" та виховна година на тему "Життя у світі в якому є Віл та Снід" викладачем Борисевич С.Г.
     31 листопада 2012 року. Останній день тижня розпочався з нагородження переможців конкурсів та активних учасників тижня. Грамоти, подяки і солодкі призи були заслуженим дарунком за творчу працю учнів. А "під завісу" тижня, свій майстер клас дали викладачі Вінтоняк С.Г. та Бирчак А.П. провівши семінар на тему "Роль викладача у підготовці сучасного кваліфікованого робітника." <a href="news.pdf"><img src="11.JPG"></a> </div> </td></tr> </table> <!-- main Data --> <DIV class="block_things"> <h1 align="center"><b>Copyright 2011 - 2013 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"<b></h1> </div> </BODY> </HTML>