= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

Новини за 2014-2015 н.р. Повідом друзів про новини

Обласний конкурс театрів в ВПУ№14 м.Коломиї."/10.12.2014 р./

   10 грудня 2014 року в актовому залі ВПУ №14 м.Коломиї, проходив обласний конкурс

театрів та драматичних колективів ПТНЗ

 1 місце за сценічну майстерність та змістовність постановки, отримав колектив нашого закладу, яким керує Тинкалюк Зоряна Дмитрівна

 На різних сценах наші народні аматори яскраво демонструють свої таланти, отримуючи високі оцінки та бурхливі оплески від глядачів.
 Завдяки вашій плідній праці та силі духу? культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні !
 Молодці! Так тримати! Гарний подарунок училищу для різдвяних свят!

Засідання штабу профілактики ВПУ№14 м.Коломиї."/30.10.2014 р./

   30 жовтня 2014 року у приміщенні методичного кабінету відбулося розширене засідання штабу профілактики учнів ВПУ №14 м.Коломиї.

Профілактична Рада покликана об'єднати зусилля педагогічного, учнівського колективів, батьківської громадськості, соціально-психологічної служби комплексу в створенні єдиної системи роботи з профілактики правопорушень у школі, координувати дії педагогічного колективу з роботою міських структур і громадських організацій, працює з дітьми, підлітками та їх батьками.

   На засіданні були присутні:
      - капітан міліції Копильців Ярослав;
      - заступник директора з НВР В.Ю.Волошенюк;
      - член штабу М.М. Чемерис;
      - член штабу Г.В. Волошенюк .

  Було запрошено 27 учнів схильних до правопорушень і що стоять на внутрішньому обліку. Капітан міліції Копильців Ярослав провів профілактичну бесіду по попередженню правопорушень.
  З деякими учнями в присутності їх майстрів в/н та класних керівників проведено індивідуальні бесіди.

Конкурс плакатів ВПУ№14 м.Коломиї."/13.10.2014 р./

   13 жовтня 2014 року у ВПУ №14 відбувся конкурс ппатріотичних плакатів присвячених до Свята Покрови Пресвятої Богородиці покровительки і заступниці козацтва.


      Покрова, матінка Покрова,
      Ти вічна тиша вечорова,
      Ти ніжний, лагідний світанок,
      Кленового листка танок.

      Усі ми під твоїм покровом, —
      Свята земля, свята основа,
      Хай буде радість, буде свято,
      Бо ми живем, бо нас багато.

      Козацька слава не погасне,
      Як образ дорогий і ясний,
      Як ніжний, лагідний світанок,
      Кленового листка танок,
      Як вічна тиша вечорова, —
      Покрова, матінка Покрова.
            Надія Галковська

Святкування Дня працівника освіти в ВПУ№14 м.Коломиї."/03.10.2014 р./

   3 жовтня 2014 року у ВПУ №14 відбулися святкування до Дня вчителя. Розпочалось свято з тематичних квіткових композицій "Україна у нас одна" та "Вітаємо наших вчителів". У композиціях учні виразили свою любов до України, своє бачення майбутнього нашої держави та вдячність своїм наставникам.

   Найбільш вдалими були композиції:
      - 130 група "Мапа України"
      - 105 група "Память небесній сотні"
      - 322 група "Останній лист сина твого, Україно"
      - 225 група "Мати жде зі сходу сина"

   По закінченні Свята квітів, був проведений силами учнів, гостей та викладачів училища урочистий концерт.

Святковий марш "Шануймо минуле заради майбутнього."/16.09.2014 р./

   Учні нашого закладу прийняли участь у святкуванні дня Заснування "Покуської Січі". В цей день шановне учнівське товариство пройшло маршем по центральній вулиці Коломиї.

   1900 року Трильовський заснував у с. Заваллі (Снятинщина) перше руханково пожежне товариство «Січ», згодом дальші, що й викликало невдалі намагання австрійсько-польської адміністрації з намісником Анджеєм Казімєжом Потоцьким на чолі заборонити січовий рух (серед іншого — процес і вирок Трильовському за уявну державну зраду). Вирок скасований апеляційним судом у Відні, тому намісник М.Бобжиньскі дозволив діяльність «Січей».

    З 1908 року — голова Головного Січового Комітету, з 1912 — генеральний отаман об'єднання «Січей» — Українського Січового Комітету, при якому 1913 засновано парамілітарну організацію Укр. Січ. Стрільців. Як організатор «Січей» («січовий батько»), Трильовський спричинився до поширення, а то й пробудження національної свідомості селянських мас, зокрема на Покутті.

Флешмоб продовжено нашим училищем!/14.09.2014 р./

   19 вересня 2014 року в нашому закладі з ініціативи учнівського самоврядування, підтримано всесвітній флешмоб. Учнями було розмальовано ворота училища в колір державного прапора

      Прапор нашої Вкраїни
      Має колір жовто-синій.
      І повинен кожен знати,
      Як два кольори єднати:

      Синє небо – верхня смуга,
      Жовте поле – нижня смуга.
      Я підношу із любов’ю
      Прапор ніжнокольоровий

Святкування дня знань/01.09.2014 р./

   1 вересня 2014 року в нашому закладі проведена урочиста лінійка. Розпочали її з внесення та підняття прапора училища. З привітаннями з початком нового навчального року: учням, батькам, працівникам та гостям виступив директор ВПУ №14 м. Коломия Бирчак П.І.. Після чого всі присутні вшанування пам’яті полеглих героїв в боротьбі за незалежність України, схилили голови в хвилині мовчання.

   Кращих викладачів працівників та учнів училища було нагороджено грамотами та подяками. З побажаннями успіхів виступили гості училища: приватний підприємець Лубів В.П., батьки учнів училища. Священники отець Андрій та отець Іван освятили свяченою водою учнів та кабінети училища.

   Під кінець лінійки учнів своїми музичними номерами привітали: вокальний ансамбль під керівництвом Тинкалюк З.Д, студентка медичного коледжу Демянчук Оксана, Степан Гладик учень училища. На закінчення виступу викладач Є.В. Боднареко виконав свою пісню «Єдиний Бог, Єдина Україна». Закінчилась лінійка державним гімном України. Пвсля чого учні з викладачами розійшлися по кабінетах, де був проведений перший урок «Україна – єдина країна».

   Свято підготувала і провела як ведуча Тинкалюк З.Д.


Повідом про новину


Copyright 2012 - 2013 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"