= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

Новини за 2015-2016 н.р. Повідом друзів про новини

Вітання з 40 річчям нашого закладу від братів Липчуків."/ 09.06.2016 р./

  Рідна моя, Альма Матір, в лиці якої я бачу найміцніший та найрідніший колектив Вчителів та Майстрів з Великої букви !!!

Від щирого серця хочу привітати Вас з прекрасним ювілеєм, 40-річчям плідної дружньої роботи пліч о пліч, і побажати вам насамперед міцного приміцного здоров'я, невичерпної енергії у вашій не легкій та надзвичайно благородній справі, звершення всіх ваших цілей та бажань, любові та шани від всіх поколінь учнів, яких ви виростили та показали дорогу в житті, людського щастя вам, духовних та матеріальних благ, щоб не тільки вихованці, але й найвищі мужі нашої держави знали і справедливо цінували ваш труд !!! За цей час ви виховали тисячі і тисячі учнів, студентів, спеціалістів, професіоналів, батьків, матерів, та просто хороших людей, патріотів нашої Батьківщини !!! Велике Вам спасибі та низький уклін !!!

Мені пощастило познайомитись з майбутньою Альма Матір ще на початку вісімдесятих років, коли моя мама привела, чи ще принесла, мене вперше в стіни училища, на свою незмінну вже 40 років зайнятість, так як викладає предмет "хімію" з перших днів роботи училища :) Рік за роком я спостерігав всі зміни, перебудови та розвиток ВПУ. Але прийшов отримати мудрість вчителів на той час, в 1994 році, вже в Технічний Ліцей №14, обравши професію "Столяр по виготовленню художніх меблів, дизайнер", та з успіхом закінчив його через 6 років. Проходили роки, мінялись смаки та погляди на життя, але любов до дерева, красивих речей, і дизайнерських інтер'єрів залишиться назавжди в моєму серці :) Той фундамент, який був закладений моїми вчителями в Ліцеї - дав мені потужний старт в житті !!! Технічна, математична та гуманітарна грамотність, всебічний загальноосвітній та творчий розвиток, знання своєї історії та культури, патріотизм та фізичне виховання, любов до всього українського та тонке відчуття справедливості - цим всім я завдячую саме навчанню в нашому училищі !!! Особливу увагу хочу привернути до нашої мови, якої навчаю всіх друзів, партнерів по бізнесу у всіх куточках земної кулі де доводиться бувати, та просто перехожих нашої столиці, бо спілкуюсь виключно рідною, красивою і мелодійною українською мовою в, на жаль, русифікованому Києві :) - а своєю вчителькою, що привила цю любов до української мови та літератури, вважаю Волошенюк Марію Михайлівну, яка на жаль зараз не з нами, але дивиться на нас з небес і радіє за всіх !!! Так, на жаль не всі вчителі дочекали цього дня, але ми пам'ятаємо їх, і низько схиляємо голови з вдячністю, за те що внесли свій великий вклад в наше майбутнє !!!

Хочеться сказати найтепліші слова і щиро обійняти всіх вихователів, викладачів, майстрів, кураторів, дирекцію, і весь персонал, що опікувався і переживав за кожного під час мого навчання в училищі !!!

Як староста групи №1 (101, 201, 301, 401) беру на себе всю відповідальність:

ЩИРО ДЯКУЄМО ТА НИЗЬКО ВКЛОНЯЄМОСЬ ВСІМ ВЧИТЕЛЯМ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ - ВІД ВСЬОГО ПОТОКУ ВИПУСКНИКІВ 90-Х РОКІВ ТА ВІТАЄМО ВАС З 40-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №14 !!!

Дуже б хотілось повернутись в той час !!! :)
P.S. А учням і студентам хочеться сказати: цінуйте кожне слово почуте від своїх вчителів, цінуйте кожну мить пережиту в оточенні своїх одногрупників, майстрів та викладачів - бо це і є ваше життя сьогодні, за яким ви так швидко будете сумувати вже завтра, бо час - це найцінніше що у нас є, шануйте його і в стінах нашої Альма Матері !!!

З повагою, випусник ВПУ-14 2000 року,
Генеральний директор ТОВ "Туристичний Oператор "САГА"
Мирослав Липчук
Місто Київ

Вітання з 40 річчям нашого закладу від учнів."/ 08.06.2016 р./

  Сердечно вітаю усіх працівників Коломийського Вищого Професійного Училища №14 із 40-річчям від дня заснування навчального закладу. За цей час не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили стіни училища, і я впевнений, що кожен випускник згадує Alma Mater із вдячністю та теплом у серці.

  Як випускник училища, перш за все, висловлюю сердечну шану та вдячність всім викладачам та майстрам виробничого навчання, за якісну базову й фахову освіту, за Вашу невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Щиро Вам вдячний.

  Нехай кожен день дарує Вам душевну гармонію та добробут, добра і щастя Вам і Вашим родинам, міцного здоров’я і нових професійних звершень! Нехай святковий настрій цих днів збережеться у ваших душах на всі наступні роки, успіхів вам та процвітання!

Олесь Вальчук
Вечір-спомин: «Чорнобиль – горе і біль України»./ 26.04.2016 р./

  В актовому залі проведено вечір-спомин «Чорнобиль – горе і біль України» Вечір готували бібліотекарі.
     «Скрадлива чутка поповзла селом,
    Із хати в хату, наче тінь зловісна:
    «Біда в Чорнобилі… четвертій блок…
    Рятуймося… Завтра може бути пізно…»

  На вечір запрошено ліквідаторів: п. І. Романенчука та вдову ліквідатора Тамару Шелест. Запрошені з сльозами на очах згадували ту страшну подію ХХ ст. Хвилиною мовчання вшанували загиблих.
   На вечорі учні декламували вірші, а в цей час на екрані відтворено страшні події того часу. Низько схиляємо голови перед тисячами загиблих, а також перед живими ліквідаторами.

Первентативні заходи щодо безпечної міграції та працевлаштування за кордоном."/ 05.04- 12.04.2016 р./

  На виконання наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики обл-держадміністрації від 18.03.2016 року №179 "Про проведення заходів у рамках реалізації проекту БФ "Карітас" Івано-Франківськ УГКЦ у професійно-технічних навчальних закладах з 05.04 по 12.04 2016 року в ВПУ№14 м. Коломиї учнями групи 329 під керівництвом Л.П. Синітович були проведені заходи з учнями училища з метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування за кордоном:
     - Промоакція "Стоп насильству". Учениця Волошенюк Галя роздає буклети з правилами безпечної подорожі за кордон та номерами національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми.
     - Інформаційне заняття "Скажи"Стоп!" торгівлі людьми", де учні отримали доступну інформацію про головні правила безпеки під час поїздки за кордон.
      - Міні вистава "Заручник ситуації" на якій були розіграні сценки потрапляння в трудове рабство.
      - Вікторина "Безпечна подорож за кордон" , яка висвітлила питання правильного оформлення документів та виїзду за кордон.
      - Інтерактивна гра "Казочка про селяночку" (учень Сорич Іван), яка висвітлює проблему сексуального рабства.

Шевченківські читання."/березень 2016 р./

  Шевченко – це наша гордість, наша слава. Є в Шевченка народження дата – дати смерті в Шевченка немає. Щорічно в березні в нашому училищі проводиться Шевченківський тиждень
   Учні нашого училища взяли участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Кобзареві в м. Коломиї. Класні керівники провели виховні години, приурочені до роковин Т.Г.Шевченка. Цікаво пройшло засідання в літературній студії «Т.Г.Шевченко – художник для багатьох з нас є загадкою». Силами учнів нашого закладу проведена літературно-музична композиція «Ми чуємо тебе, Кобзарю», крізь століття, Тебе своїм сучасником звемо».

Тиждень радіотехнічних та механічних професій /14.12 - 18.12.2015 р./

Понеділок, 14 грудня Конкурс учнівських плакатів.
Вівторок, 15 грудня Лінійка присвячена професіям: "слюсар-ремонтник; електрогазозварювальник; радіотелемайстер". Участь в обласному семінарі викладачів електротехніки та радіотехнічних дисциплін.
Середа,16 грудня Позакласний захід Пожежо- і вибухонебезпека
Четвер - П'ятниця, 17-18 грудняКонкурс електрогазозварників. Виховна година "Геній Євгеній Патон"

Учні 205 групи відвідали дитячий садок /10.12.2015 р./

  Учні 205 групи разом з класним керівником, вирішили зробити подарунки для діток з дитячого садочку № 17. Вони зібрали м'ягкі іграшки, озброїлись гарним настроєм і вирушили в гості до малечі. Діти і вихователі були вдячні за цей приємний подарунок, а добре діло і дитячі усмішки зігріли учням душі.

Тиждень «Облікових та комп’ютерних дисциплін»/09.11 -13.11.2015 р./

    З 09 листопада – 14 листопада 2015 року у ВПУ №14 проходив тиждень «Облікових та комп’ютерних дисциплін».
  Понеділок, 9 листопада. Проводився конкурс плакатів «Цікаве, корисне і кумедне у нашій професії» та фотографії на тему: «Із життя групи в училищі».
  Вівторок, 10 листопада. Відбулася тематична загально училищна лінійка присвячена «Дню бухгалтера», яку вели учні 313 групи.
  Редколегія в складі майстра виробничого навчання Борисевич О.В. та учні 128 групи випустили черговий номер газети «Всевідо Професійного Училища», присвячений тижню облікових та комп’ютерних дисциплін.
   Середа, 11 листопада учні І курсу професії «Оператор комп'ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» провели екскурсію в один із банків міста.
  Четвер, 12 листопада. Викладач спецдисциплін Іваницький Л. М. провів виховний захід на тему: «Небезпеки, які чатують на тебе в мережі Інтернет» для учнів груп 3 курсу.
  П’ятниця, 13 листопада відбулось засідання методкомісії викладачів та майстрів в.н. бухгалтерського обліку та операторів комп’ютерного набору, де підводились підсумки конкурсів та обиралися переможці.
  За результатами проведення тижня облікових та комп’ютерних дисциплін грамотами нагороджено учнів 111, 128, 205, 227, 309 та 313 груп за активну участь у проведенні тижня, перемогах у конкурсах та підготовці заходів.

9 листопада наша країна святкувала День української писемності та мови/09.11.2015 р./

  09 листопада 2015 року в читальному залі бібліотеки ВПУ №14 м. Коломиї бібліотекарями було організовано зустріч з місцевими поетами В. Рябим, В. Франкевичем, І. Війтенком.
  Захід приурочений до Дня української писемності та рідної мови. Присутні почули розповідь бібліотекаря про українську писемність та мову, про Нестора Літописця, а також ознайомила присутніх з гостями. Запрошені поети розповіли про свою творчість, читали вірші, відповідали на запитання, учні декламували вірші про мову.
Присутні на зустрічі були задоволені виступами поетів і були вражені їхніми талантами. Бібліотекар завершила виступ такими словами: «Мовою людина мислить, прилучається до духовності свого народу, завдяки їй стає людиною».
О рідне слово, хто без тебе я!
Моя ти пісня, сила і відвага.
Тебе у спадок віддали мені,
Мої батьки і предки невідомі.
Так не засни в запиленому томі.
Дзвени в моїм і правнуковім домі!
                           Дмитро Павличко.

Тиждень «Історії»/12.10 -16.10.2016 р./

З 12 листопада – 15 листопада 2015 року у ВПУ №14 проходив тиждень «Історії».
Найкращими визнано плакатиПовідом про новину


Вище професійне училище м.Коломиї
Copyright 2011 - 2016