= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =

Новини за 2016-2017 н.р. Повідом друзів про новини

Учні проходили практику в Республіці Польша /травень 2017 р./
Тиждень природничих наук / 27.02 - 03.03.2017 р./

  З 27 лютого по 3 березня проводився тиждень природничих наук.
Програма тижня:
  27. 02 – конкурс плакатів та стінгазет на тему «Їх потрібно зберегти»;
  28. 02 – виступ на лінійці та радіогазета «Збережемо Землю – колиску життя»;
  01. 03 – презентація проекту «Робота з обдарованими дітьми» - викладач математики Миняйлюк Л.І.;
  02. 03 – відкритий урок з фізики на тему «Сила Ампера та її застосування» - викладач фізики Гуцуляк Л.Г.,група № 228;
    – конкурс-гра «Подорож до природничих наук» -змагалисяся учні 125 та 211 груп;
  03. 03 – відкрита виховна година на тему «Молодь за здоровий спосіб життя» - класний керівник Іванюк Р.О.,група № 118;
  07.03 – підведення підсумків тижня природничих наук, нагородження переможців;
    Найкращі стінгазети оформили учні 228 групи – Костюк Вікторія та Савчук Ярина, Ткачук Іванна та Петрова Тетяна. також дані учні підготували цікаву і змістовну газету «Всевідо професійного училища».
    У проведенні радіогазети «Збережемо Землю – колиску життя» прийняли активну участь: учениця 226 групи Хорошевська Віта та 211 групи Гелетюк Кароліна.
    Для викладачів презентацію проекту «Робота з обдарованими дітьми» провела викладач математики Миняйлюк Любов Іванівна. У 228 групі відкритий урок з фізики на тему «Сила Ампера та її застосування» провела викладач Гуцуляк Любов Георгіївна.
    Під час тижня було проведено конкурс-гру «Подорож до природничих наук». В даному конкурсі змагалися команди: «Орли» із 125 групи та «Червоний мак» із 211 групи, які продемонстрували ерудицію, кмітливість, організованість.
    21 березня було проведено заняття на тему «Особистість підприємця та його ділові якості як фактор успішності бізнес-проекту»» в рамках українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці». Головною метою проекту є підвищення якості професійної і підприємницької освіти на території Західної України, промоція підприємництва серед молоді, розширення знань та навичок молодих людей щодо започаткування та ведення бізнесу.

Учні та педагоги вшанували пам’ять «Небесної Сотні»/ 07.02.2017 р./

    Й заплакав Бог, побачивши загін…
    Спереду сотник, молодий, вродливий,
    І юний хлопчик в касці голубій,
    І вчитель літній сивий, сивий.
    І рани їхні вже їм не болить…
    Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…
    Як крила ангела, злітаючи назад,
    Небесна Сотня в вирій полетіла…
  7 лютого 2017 р., учні та педагоги Вищого професійного училища №14 м.Коломиї вшанували пам’ять «Небесної Сотні» і всіх тих, хто загинув у наш час за Свободу і Незалежність України.
  Під звуки мелодії пісні «Пливе кача» ведучий виголосив: «Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх!»
  Учні читали вірші, присвячені тим юним, молодим і старшим, хто поклав свої голови за Майдан. В залі не було жодної байдужої душі. Зі сльозами на очах хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поліг за Україну за 3 роки.
 Годину пам’яті підготували бібліотекарі училища Бежук О.П., Бирчак Г.Д., викладач історії Шепетюк К.Ю., та учні училища.

Обласний семінар з предмету "Захисник Вітчизни"/Зима 2017 р./

Вечорниці в гуртожитку/ Січень 2017 р./
Тиждень виробничого навчання / 28.11-02.12.2016 р./

   З метою удосконалення форм і змісту навчально-виробничого процесу у нашому закладі був проведений тиждень виробничого навчання. Майстри виробничого навчання поділилися досвідом щодо використання інноваційних технологій та моделювання виробничих ситуацій на уроках виробничого навчання, розкривали свій творчий потенціал.
   В рамках тижня виробничого навчання було проведено:
   Урок виробничого навчання в групі 305 професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» на тему: «Підстава і порядок нарахування допомоги з тимчасової втрати працездатності» (майстер в.н. Григорчук В.Л.);
   Бінарний урок спецтехнологій та виробничого навчання в групі 207 професії «Кухар; кондитер» на тему: «Сервірування столу» (викладач Бельбас М.Д.);
   Урок виробничого навчання в групі 228 професії «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» на тему: «Складання оборотних відомостей за синтетичними та аналітичними рахунками. Звірка даних синтетичного та аналітичного обліку» (майстер в.н. Борисевич О.В.);
   Урок виробничого навчання в групі за професією «Столяр; верстатник деревообробних верстатів» на тему: «Свердління, довбання та різання стамескою деревини» (майстер в.н. Андрейчук С.М.);
   Урок виробничого навчання в групі за професією «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури» на тему: «Монтаж антен супутникового телебачення та кабельних мереж розгалуження сигналу» (майстер в.н. Олійник І.В.)
На завершення тижня було проведено виховний захід «Коломиї – 775 років».

Тиждень історії / 22.11-25.11.2016 р./

   З 22.11. по 25.11.2016 року у ВПУ – 14 м. Коломиї проводилось ряд заходів у рамках тижня історії, організованого викладачем історії Бабущак К.Ю.
   В програмі тижня, були показ фільмів з історії створення нашої держави, методичнв лінійка, конкурс плакатів. В заходах прийняли участь викладачі, працівники та учні училища
Завідувач бібліотекою Бежук Олександра Петрівна взяла участь у тижні історії та провела захід, годину - пам’яті: «Голодомор – трагічна сторінка історії України»!

Детальніше про заходи тут...

Тематична лінійка присвячена Дню української писемності/ 08.11.2016 р./

  8 листопада 2016 року у ВПУ – 14 м. Коломиї проведена тематична лінійка присвячена Дню української писемності та мови.На лінійці виступили викладач української мови Волошенюк Г.В. з вступним словом, учні прочитали вірші про мову.
  Заступник директора з НР Фреяк В.М. повідомив учнів про написання Всеукраїнського диктанту 9.11 об 11:30 учнями та працівниками училища.

Літературно-музична композиція до 160 річчя І.Франка./ 29.09.2016 р./

   В актовій залі проведено літературно-музичну композицію: « Я ж весь свій вік, весь труд, тобі народе дав» - до 160-річчя від дня народження І.Я.Франка. Захід готували бібліотекарі спільно з викладачами української мови та літератури.
  Оформлено книжкову виставку: «Іван Франко – могуча сила, як гордий дуб, міцний граніт». На столі портрет, вишитий рушник, квіти.Свято почалося піснею «Не пора, не пора». Бібліотекар Галина Дмитрівна та викладач Галина В’ячеславівна ознайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом поета.
  Ведучі: Вікторія Хорошевська та Василь Гопелтатюк перегорнули сторінки книги життя І.Франка. Під час заходу лунали пісні, учні декламували вірші.
  Не можна залишитись байдужим до ліричних та драматичних творів, про красу безмежного кохання. А які глибокі мудрі його притчі про красу, дружбу, кохання.
  Пролог – нації – пророк – Мойсей, нехай дух титана, праці, дух вічного революціонера допоможе нам подолати ворога, та збудувати вільну незалежну Україну.

Звіт директора про роботу за 2011-2016 рр/ 25.09.2016 р./

  25 жовтня 2016 року відбувалися збори трудового колективу. Метою зборів був звіт директора про роботу за 2011-2016 рр. та розгляд пропозиції щодо продовження терміну дії контракту.
  На зборах були присутні: начальних управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Гаврилюк Ігор Олегович, депутат обласної ради, директор ТзОВ «Прут-Генетик» Книшук Петро Васильович, мати учня групи № 320, директор студії з дизайну верхнього одягу Шукост Ірина Богданівна, директор ТзОВ «Лугок» Лубів Василь Петрович.
  Гаврилюк І.О. визнав роботу директора ВПУ-14 Бирчака П.І. вважати задовільною. Ігор Олегович зазначив, що проситиме департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації вийти з клопотанням до Міністерства освіти і науки України продовжити термін дії контракту з Бирчаком Павлом Івановичем на посаді директора ВПУ № 14 м. Коломиї на п’ять років.
  Мати учня групи № 320 Шукост І.Б.Ірина Богданівна подякувала колективу за виховання підростаючого покоління.Депутат обласної ради, директор ТзОВ «Прут-Генетик» Книшук П.В. подякував директору за добре налагоджену роботу. Побажав надалі так працювати, радіти успіхам. Петро Васильович запросив випускників училища на роботу в столярних цех с. Тулуків.
  Присутні ухвалили: просити департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації вийти з клопотанням до Міністерства освіти і науки України продовжити термін дії контракту з Бирчаком Павлом Івановичем на посаді директора ВПУ № 14 м. Коломиї за п’ять років. Роботу директора училища за 2011-2016 року вважати задовільною
         =Переглянути текст звіту=              =Викачати текст звіту=

Година спілкування до 74 роковини УПА"/ 18.10.2016 р./

  . В читальному залі бібліотекарі з викладачем історії Н.В.Огородничук провели годину спілкування: «Збережімо славу всіх борців за волю» - присвячену 74-роковинам створення Української Повстанської Армії.
  Оформлено книжкову виставку:«І слава їх стає безсмертною» Захід почався піснею «Слава Україні і її синам». Наталія Василівна ознайомила присутніх з історією створення – УПА. Олександра Петрівна наголосила – що День Захисника України – свято Покрови Пресвятої Богородиці, водночас поєднює з Днем Українського козацтва та воїнів АТО. Ми схиляємо голови і віддаємо шану воїнам, які боролися в рядах УПА, Січовим Стрільцям, студентам, які вмирали на полі бою під Крутами, учасникам революції Гідності, та теперішнім воїнам АТО, які захищають нашу Україну від ворога.
  Справжні герої серед нас. У цьому переконанні викладач «Захисту Вітчизни» училища Володимир Лебединський . після повернення з АТО, довго не міг усвідомити мирне життя. Найголовніше – наголошує зберегти пам'ять за загиблими побратимами, підтримувати поранених і тих хто на передовій. П. Володимира нагородили цінним подарунком.
  Низько схиляємо голови перед захисниками АТО, та сумуємо разом з родинами загиблих. Шана і вдячність Вам, воїни України. Повертайтесь живими з Перемогою! Слава Україні.


Повідом про новину


Вище професійне училище м.Коломиї
Copyright 2011 - 2017