= Хочеш стати щасливим та заможним? = Хочеш бути успішним і поважним?=Здобуть свою майбутню професію у нас! =
Партнери по навчанню

    Майже всі учні, які успішно закінчують навчання в нашому закладі вступають на 2-3 курси до вищих навчальних закладів з якими у нас налагодженні дружні і партнерські стосунки.

   До них відносяться:
 

 Національний університет "Львівська політехніка"
 Лісотехнічний університет України

 Чернівецький державний університет
  Коломийський політехнічний коледж
 Полтавський національний технічний університетімені Юрія Кондратюка

Партнери по виробничій діяльності

    На протязі багатьох років учні деревообробного відділу нашого училища, проходять практику на виробництвах Коломийщини. Найбільш дружні стосунки у нас склалися з ТОВ "Богдан", ТОВ "Карт-Тиса", ТОВ "Лісова компанія Лаванда", ПП Ткачик А.М. ТОВ "Лугок" , Багато випускників залишаються там працювати і після закінчення нашого закладу


   Кожне літо учні відділу громадського харчування їздять на практику до Чорного моря. Вони готують смачну їжу для відпочиваючих у дитячому лікувальному оздоровчому таборі "Кипарис" м. Алушта, лікувально-профілактичному пансіонаті Молодіжний м.Гурзуф. А на Коломийщині у селі Слобода кожне літо годують дітей у їдальні дитячого лікувального оздоровчого табору "Прикарпатські зорі"

    Наші радіомеханіки показують себе висококласними спеціалістами в майстернях по ремонту електронної техніки та сервісних центрах Коломиї. Вони удосконалюють свої знання в КП "Радіосервіс", фірмі "Оксі", ПП "Технокомсервіс", фірмі "Монтажбуд" де багато із них і продовжує свою трудову діяльність по закінченні училища.

Copyright 2011 - 2013 "Сайт ВПУ-14 м.Коломия"