Професійна кар’єра

  Майже всі учні, які успішно закінчують навчання в нашому закладі вступають на 2-3 курси до вищих навчальних закладів з якими у нас налагодженні дружні і партнерські стосунки.

   До них відносяться:

ПАРТНЕРИ ПО ВИРОБНИЧІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

  На протязі багатьох років учні деревообробного відділу нашого училища, проходять практику на виробництвах Коломийщини. Найбільш дружні стосунки у нас склалися з ТОВ “Богдан”, ТОВ “Карт-Тиса”, ТОВ “Лісова компанія Лаванда”, ПП Ткачик А.М. ТОВ “Лугок” , Багато випускників залишаються там працювати і після закінчення нашого закладу
   Кожне літо учні відділу громадського харчування їздять на практику до Чорного моря. Вони готують смачну їжу для відпочиваючих у дитячому лікувальному оздоровчому таборі “Кипарис” м. Алушта, лікувально-профілактичному пансіонаті Молодіжний м.Гурзуф. А на Коломийщині у селі Слобода кожне літо годують дітей у їдальні дитячого лікувального оздоровчого табору “Прикарпатські зорі”

 Наші радіомеханіки показують себе висококласними спеціалістами в майстернях по ремонту електронної техніки та сервісних центрах Коломиї. Вони удосконалюють свої знання в КП “Радіосервіс”, фірмі “Оксі”, ПП “Технокомсервіс”, фірмі “Монтажбуд” де багато із них і продовжує свою трудову діяльність по закінченні училища.